Search API block (1.1.7) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Attribute
id: Atribut

en: Search
id: Pencarian

en: Before
id: Sebelum

en: After
id: Sesudah

en: Entity
id: Entitas

en: Enter the terms you wish to search for.
id: Masukkan istilah yang ingin anda cari.

en: Customization
id: Penyesuaian

en: Search page
id: Halaman pencarian

en: Search is currently disabled
id: Pencarian saat ini dinonaktifkan

en: The path '%path' has to start with a slash.
id: Jalur '%path' harus dimulai dengan garis miring.
