Search API block (1.1.7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Attribute
lt: Požymis

en: Search
lt: Paieška

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Entity
lt: Esybė

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Customization
lt: Pritaikymas

en: Invisible
lt: Nematomas
