Search API block (1.1.7) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Search
pl: Szukaj

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Entity
pl: Encja

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Customization
pl: Dostosowanie

en: Search page
pl: Przeszukaj stronę

en: Search is currently disabled
pl: Wyszukiwanie jest obecnie wyłączone

en: The path '%path' has to start with a slash.
pl: Ścieżka '%path' musi zaczynać się od ukośnika.
