Search API block (1.1.7) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: Entity
ta: உருப்படி
