Search API block (1.1.7) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Search
th: ค้นหา

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Enter the terms you wish to search for.
th: ใส่คำที่คุณต้องการค้นหา

en: Customization
th: การปรับแต่ง

en: Search page
th: หน้าค้นหา
