Search API Coveo (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Search
hr: Pretraga

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Field name
hr: Naziv polja
