Search API Coveo (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល
