Search API Coveo (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Search
lv: Meklēt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Field name
lv: Lauka vārds
