Search API Coveo (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Search
mn: Хайх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Field name
mn: Талбарын нэр
