Search API Coveo (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Search
nn: Søk

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Field name
nn: Feltnamn
