Search API Coveo (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Search
th: ค้นหา

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล
