Search API Coveo (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Search
ar: بحث

en: Configure
ar: ضبط

en: Field name
ar: اسم الحقل
