Search API Coveo (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Search
jv: Goléki

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Field name
jv: Jeneng field
