Search API Coveo (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Search
kk: Іздестіру

en: Configure
kk: Баптау
