Search API Coveo (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Search
bs: Pretraga

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Field name
bs: Ime polja
