Search API Coveo (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Search
lt: Paieška

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: API Key
lt: API raktas
