Search API Coveo (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Search
ur: تلاش

en: Configure
ur: ترتیب

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام
