Search API Coveo (1.0.0-alpha5) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Search
be: Пошук

en: Configure
be: Правіць

en: Field name
be: Назва поля

en: API Key
be: Ключ API
