Search API Coveo (1.0.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Search
cy: Chwilio

en: Configure
cy: Ffurfweddu
