Search API Coveo (1.0.0-alpha6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Search
te: వెతుకు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Field name
te: ఫీల్డ్ పేరు
