Search API Coveo (1.0.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Search
uk: Пошук

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Field name
uk: Назва поля

en: Example
uk: Приклад

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Replacement
uk: Заміна

en: Source name
uk: Вихідна назва

en: The import failed with the following message: %message
uk: Помилка імпорту з наступним повідомленням: %message
