Search API Coveo (1.0.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Search
nl: Zoeken

en: Configure
nl: Instellen

en: Field name
nl: Veldnaam

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Pattern
nl: Patroon

en: - Please select -
nl: - Selecteer -

en: Key module
nl: Key-module

en: The import failed with the following message: %message
nl: Fout tijdens import met de volgende melding: %message

en: Credential provider
nl: Aanbieder van inloggegevens

en: Local storage
nl: Lokale opslag

en: Stored locally
nl: Lokaal opgeslagen

en: Managed by the Key module
nl: Beheerd door de Key-module

en: Select a stored Key
nl: Selecteer een opgeslagen sleutel
