Search API Coveo (1.0.0-alpha7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Search
af: Soek

en: Configure
af: Verstel
