Search API Coveo (1.0.0-alpha7) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Search
ast: Guetar

en: Configure
ast: Configurar

en: Field name
ast: Nome del campu
