Search API Coveo (1.0.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Configure
bn: কনফিগার
