Search API Coveo (1.0.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Search
gl: Buscar

en: Configure
gl: Configurar

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Example
gl: Exemplo

en: Pattern
gl: Patrón
