Search API Coveo (1.0.0-alpha7) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Search
gu: શોધ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ
