Search API Coveo (1.0.0-alpha7) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Search
he: חיפוש

en: Configure
he: הגדרות

en: Field name
he: שם שדה

en: Pattern
he: פורמט
