Search API Coveo (1.0.0-alpha7) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Search
hu: Keresés

en: Configure
hu: Beállít

en: Field name
hu: Mező neve

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Example
hu: Példa

en: Pattern
hu: Minta

en: Replacement
hu: Helyettesítés

en: Boost
hu: Kiemelés

en: - Please select -
hu: – Választás szükséges –

en: The import failed with the following message: %message
hu: Az importálás sikertelen. Üzenet: %message
