Search API Coveo (1.0.0-alpha7) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Search
is: Leit

en: Configure
is: Stilla

en: API Key
is: API Lykill
