Search API Coveo (1.0.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम
