Search API Coveo (1.0.0-alpha7) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Search
pt: Pesquisar

en: Configure
pt: Configurar

en: Field name
pt: Nome do campo

en: API Key
pt: Chave API

en: Example
pt: Exemplo

en: Pattern
pt: Padrão

en: The import failed with the following message: %message
pt: A importação falhou com a seguinte mensagem: %message
