Search API Coveo (1.0.0-alpha7) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Search
ta: தேடல்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Field name
ta: புலப் பெயர்
