Search API Decoupled (1.0.0-alpha14) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Label
pl: Etykieta

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Page
pl: Strona

en: Filter
pl: Filtr

en: Full
pl: Pełny

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Display label
pl: Wyświetl etykietę

en: Facet
pl: Faseta

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Index
pl: Indeks

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Columns
pl: Kolumny

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Add element
pl: Dodaj element

en: Search block
pl: Blok wyszukiwania

en: Pager type
pl: Typ stronicowania

en: Redirect path
pl: Ścieżka przekierowania

en: Use Autocomplete
pl: Użyj autouzupełnienia

en: No results behavior
pl: Wygląd przy braku wyników

en: Parse mode
pl: Tryb parsowania
