Search API Decoupled (1.0.0-alpha15) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Label
cs: Popisek

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Page
cs: Stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Operator
cs: Operátor

en: Full
cs: Celé

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Greater than
cs: Větší než

en: Less than
cs: Menší než

en: Display label
cs: Zobrazit popisek

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Index
cs: Rejstřík

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Columns
cs: Sloupce

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Search block
cs: Vyhledávací blok

en: Pager type
cs: Typ stránkovače

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování

en: No results behavior
cs: Chování při žádných výsledcích
