Search API Decoupled (1.0.0-alpha18) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Label
ug: بەلگە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Full
ug: تولۇق

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Greater than
ug: دىن چوڭ

en: Less than
ug: دىن كىچىك

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: Index
ug: ئىندېكس

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: Search block
ug: ئىزدەش رامكىسى
