Search API Decoupled (1.0.0-alpha19) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Page
be: Старонка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Search results
be: Вынікі пошуку

en: Greater than
be: Знак "болей за"

en: Less than
be: Знак "меней за"

en: Display label
be: Метка для адлюстравання

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Index
be: Каталог

en: Pager
be: Гартальнік

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Search block
be: Пошук не даступны

en: No results behavior
be: У выпадку пустога выніку
