Search API Decoupled (1.0.0-alpha21) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Greater than
af: Groter as

en: Less than
af: Kleineras

en: Index
af: Indeks

en: Mini
af: Klein
