Search API Decoupled (1.0.0-alpha21) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Full
te: పూర్తి

en: Search results
te: అన్వేషణ ఫలితాలు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
