Search API Decoupled (1.0.0-alpha22) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы
