Search API Decoupled (1.0.0-alpha22) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Page
mr: पान

en: Filter
mr: गाळणी

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
