Search API Decoupled (1.0.0-alpha24) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Page
ast: Páxina

en: Filter
ast: Filtru

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Greater than
ast: Mayor que

en: Less than
ast: Menor que
