Search API Decoupled (1.0.0-alpha24) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Field
se: Gieddi

en: Page
se: Siidu

en: Search results
se: Ohcanbohtosat
