Search API Decoupled (1.0.0-alpha25) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: Next
br: Da heul

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Index
br: Meneger
