Search API Decoupled (1.0.0-alpha26) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Search results
nn: Søkeresultat

en: Greater than
nn: Større enn

en: Less than
nn: Mindre enn

en: Sorting
nn: Sortering

en: Index
nn: Indeks

en: Default sort order
nn: Standard sortering

en: Search index
nn: Søkeindeks
