Search API Decoupled (1.0.0-alpha28) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Page
et: Lehekülg

en: Filter
et: Filtreeri

en: Sortable
et: Sorditav

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Full
et: Täielik

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Limit
et: Limiit

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Less than
et: Väiksem kui

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Index
et: Indeks

en: Context
et: Kontekst

en: Pager
et: Lehitseja

en: Columns
et: Veerud

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: - Select -
et: - Vali -

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Equal
et: Võrdne

en: Not equal
et: Pole võrdne

en: Search block
et: Otsingu plokk

en: Pager type
et: Pageri tüüp

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond

en: No results behavior
et: Käitumine, kui tulemusi pole

en: Sortable for @field
et: Sorteeritav väljal @field
