Search API Decoupled (1.0.0-alpha28) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Page
hy: Էջ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Search results
hy: Որոնման արդյունքները

en: Greater than
hy: Ավելի մեծ քան

en: Less than
hy: Պակաս քան

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
