Search API Decoupled (1.0.0-alpha28) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Filter
mg: Sivana

en: Search index
mg: Pejy fikarohana
