Search API Decoupled (1.0.0-alpha29) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre
