Search API Decoupled (1.0.0-alpha30) - en to ar translation catalogue (41 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Field
ar: الحقل

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Page
ar: الصفحة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Operator
ar: العامل

en: Full
ar: كامل

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Limit
ar: حد

en: Greater than
ar: أكبر من

en: Less than
ar: أصغر من

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Index
ar: الفهرس

en: Context
ar: السياق

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: Columns
ar: أعمدة

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Search index
ar: فهرس البحث

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Search block
ar: صندوق البحث

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار

en: No results behavior
ar: التصرف عند انعدام النتائج
